Uwaga konkurs „Rowerowy Mistrz ZS nr 24 w Bydgoszczy”

Kręć kilometry dla siebie i swojej klasy! Zdobywaj punkty dla Metropolii Bydgoszcz!

Każdego kto posiada rower i lubi na nim jeździć, zachęcamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie „Rowerowy Mistrz ZS nr 24 w Bydgoszczy”, będącego częścią ogólnopolskiej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski!

1 czerwca rusza szkolny konkurs „Rowerowy Mistrz ZS24”, będący częścią większego projektu, czyli rywalizacji  o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Im więcej nas będzie, tym większe szanse na sukces indywidualny, klasowy czy miejski. Ważny jest każdy rowerzysta i każdy „wykręcony” kilometr. Zapewniamy, że oprócz zdrowej rywalizacji czeka na Was wspaniała zabawa i mnóstwo mniejszych i większych nagród.
Zapraszamy wszystkich rowerzystów z naszej szkoły Wystarczy zainstalować na telefonie darmową aplikację AKTYWNE MIASTA (przeznaczoną na urządzenia mobilne
z systemem operacyjnym iOS oraz Android) oraz dołączyć do wspólnej drużyny METROPOLIA BYDGOSZCZ. W następnym kroku należy wybrać grupę - szkołę i podgrupę -  klasę.  Zabawa potrwa od 1 do 30 czerwca

Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny! Aplikacja działa na terenie całego świata.

Zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału w czerwcowej zabawie i kręcenia kilometrów.

Oficjalne kanały wydarzenia:
www.aktywne.miasta.pl
www.facebook.com/PucharRowerowejStolicyPolski
www.instagram.com/rowerowastolicapolski

[REGULAMIN KONKURSU]

Friday the 19th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins