Drodzy uczniowie klas I – VIII

W tym roku w naszej szkole odbędzie się kolejna edycja akcji ekologicznej pt.:” Godzina dla ZIEMI”
Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie klasowym promującym dbałość o czyste powietrze oraz świadomą rezygnację z poboru energii elektrycznej.
Jednocześnie będzie to okazja do miłego spędzenia czasu z najbliższymi bez konieczności korzystania wszechobecnej elektroniki.
Co należy zrobić?

1. Uczniowie klas biorących udział w konkursie zobowiązują się,                                                                              że 27 marca (sobota) w czasie 20.30 – 21.30 ograniczą lub całkowicie zrezygnują  z używania komputerów, laptopów, ładowarek, telefonów i innych urządzeń elektrycznych (czas ograniczenia lub rezygnacji z użytkowania energii elektrycznej może być wydłużony wg. woli uczestników). Szanse na wygraną rosną wraz z ilością uczestników zaangażowanych.
Potwierdzeniem udziału jest przekazanie  przewodniczącym poszczególnych klas w terminie                do 28.03.2021r zdjęć dokumentujących udział.  Każde zdjęcie ma przedstawiać konkretną grę planszową oraz dłonie uczestników rozgrywki. Wychowawcy również mogą dołączyć się                       do rywalizacji.
2.      Stworzenie przez daną klasę hasła reklamowego oraz plakatu popularyzującego kolejną edycję gier planszowych z uwzględnieniem świadomego korzystania z energii elektrycznej.
Podsumowanie i ogłoszenie wyników odbędzie się 16 kwietnia na stronie szkoły.
Klasa, która zdobędzie największą liczbę punktów z obu etapów w konkursie                                         otrzyma tytuł  NAJLEPSZEJ EKO- KLASY  oraz nagrodę główną.

Friday the 26th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins